שבת 02 יולי 2022  16:33
אולמרט, בא לי להקיא
אני מכיר לא רק את ההתנהגות שלך אלא גם את שפת הגוף המדומה שלך התקפתך המבוימת, בראיון ליאיר לפיד, על מבקר המדינה, היתה מעשה בזוי של נחקר סידרתי שמנסה להטיל רפש על חוקריו אינך מסוגל להתמודד עם אומץ ליבו, יושרו ונחישותו של המבקר
06/11/2006  |   אריה אבנרי   |   מאמרים   |   יומני אבנרי   |   תגובות

ניר יהב
אולמרט: "קמפיין זדוני ומאורגן נגדי"

▪  ▪  ▪
לצערי, לא נטלתי כדור נגד בחילה לפני שצפיתי בראיון המוזמן שלך (יום ב', 6.11.06) בערוץ השני עם יאיר לפיד, בנו של חברך הקרוב יוסף (טומי) לפיד, שאיבד את שארית שנינותו מאז שהפך חסיד שוטה שלך - חבר פעיל בלהקת העיתונאים המגויסים.

בקטע הראיון שבו נשאלת אודות החקירות שמתנהלות נגדך על-ידי מבקר המדינה, נראה שהכול היה מבוים מראש במטרה לעבוד על ציבור הצופים הרחב, שמתחיל כבר להכיר אותך ואת מעלליך ומואס בך. אתה מנהל מלחמת מאסף להציל את הכבוד שמעולם לא היה לך.
העיתוי של הראיון לא היה מקרי. סקרי דעת קהל של הימים האחרונים קובעים שנקעה נפשו של הציבור מרמת השחיתות הגואה במדינה ששברה שיאים בתקופת כהונתך כראש הממשלה, ואתה הוכתרת כפוליטיקאי המושחת ביותר במדינה.

קוראי אתר חדשת מחלקה ראשונה (Nfc) זכו כבר לפני כמה חודשים לקרוא על הכתרתך בתואר המפוקפק הזה. אין לי ספק שידעת מראש מה תישאל. יש לך כבר ותק בתחום זה: עיתונאים מהערוץ הראשון הנשלט על ידך ללא עוררין ביקשו בעבר (ואולי גם בהווה) את הסכמתך להציג לך "שאלות קשות" שנמסרו לך ואתה העמדת פנים, במהלך הראיון, כאילו אתה "מופתע" ואתה "פגוע".

כידוע לך, אני מכיר לא רק את מעשיך העברייניים, אלא גם את הפה מפיק המרגליות השקריות, ואת שפת הגוף המדומה שלך. התקפתך המבוימת על מבקר המדינה, השופט (בדימ.) מיכה לינדרשטראוס, שהינו כיום המבצר האחרון של אכיפת החוק נוכח חולשתו ורפיסותו של היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, היתה מעשה בזוי של נחקר סידרתי שמנסה להטיל רפש על חוקריו.

שיא החוצפה בראיון היה ניסיונך הנואל לכרוך את בטחונה של המדינה עם החקירות שלך. סיפרת בראיון, כי בדיון ביטחוני סודי על גורלה של המדינה" הפריע לך אחד מעוזריך כדי לבקש את תגובתך, כביכול, למידע שעיתונאים מתעניינים בפרשת החקירה של הטיית המכרז בבנק לאומי שבה אתה חשוד. לטענתך, בכך הסיח את דעתך מעיסוק בעניינים גורליים של המדינה. הנה כי כן: אינך נמנע אף משימוש בבטחון המדינה כדי לעצור את החקירות הנחוצות נגדך. כאילו ששכחנו כיצד, בעיצומה של המלחמה נגד החיזבאללה, מצאת זמן באותה שבת שחורה, בתחילת המלחמה, לקיים שתי פגישות עם חברים; וביום שבת - פגישה מדושנת עונג עם שני אילי הון, הנמנים עם ידידיך האישיים: פרנק לואי ואלפרד אקירוב. גם לא שכחנו את כל אותן פגישות "ביטחוניות-סודיות" שקיימת, ועודך מקיים, עם שני יועצי החרש שלך: ה"אחיתופלים" אסי שריב וטל זילברשטיין, וכיצד תכננתם ספינים חדשים כדי להסיח את דעתו של הציבור מעננה הכבדה הרובצת על ראשך.

מה לעשות, את יו"ר ועדת החקירה לבדיקת כשליך ומחדליך במלחמת לבנון, השופט (בדימ.) וינוגרד, מינית ואולי הוא מחויב לך ואף ביקר בלשכתך לפני תחילת עבותה של הוועדה. אבל למגינת ליבך, החמצת את מינויו של מבקר המדינה, וכידוע לך: הוא אינו עובד אצלך.

מר אולמרט, אינך מסוגל להתמודד עם אומץ ליבו, יושרו ונחישותו של מבקר המדינה. כל מאמציך לשתק אותו באמצעות עדי שקר ושליחים לדבר עבירה, ולחסל בסיכול ממקוד את יועצו למאבק בשחיתות, ניצב (בדימ.) יעקב בורובסקי, לא יצלחו. הם יפרסמו בקרוב את הממצאים בעסקת רכישת הבית ברחוב כרמיה - שנחשפה ב- Nfc, שבה קיבלת שוחד בסך מאות אלפי דולר. ליועץ המשפטי לממשלה לא תהיה ברירה אלא להורות על פתיחת חקירה פלילית שתביא להגשת כתב אישום נגדך.

מי יודע. אולי הראיון הבא עם יאיר לפיד יהיה בין כותלי כלא מעשיהו.

תאריך:  06/11/2006   |   עודכן:  07/11/2006
אריה אבנרי
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
מזון אורגני הוא המזון שנועד לאדם ולבעלי-החיים. זהו המזון היחיד שצרכו במשך מילוני שנים במצבו הטבעי. מזון אורגני מהצומח הוא מזון הגדל באדמה ובסביבה נקייה מכימיקלים ורעלים.
06/11/2006  |  אלירן דה-מאיו  |   מאמרים
ראש העיריה, מר יחיאל זוהר, חברי מועצת העיריה, בני משפחה וחברים יקרים, אורחים נכבדים. אני נרגש. בהחלט נרגש מאירוע זה, כאן בנתיבות עיר ילדותי. כשהציע לי ראש העיר, מר יחיאל זוהר, לקבל "אזרחות כבוד" של נתיבות, היססתי, הרגשתי אי-נוחות מסוימת, אך למרות שאיני נוהג להיענות לפניות והצעות כאלה, השבתי בחיוב, וזאת משום שנתיבות זה בית, ולבית יש כללים אחרים.
06/11/2006  |  מני מזוז  |   מאמרים
לפני זה סיפור: הם היו שלושה שטיילו בג'יפ שכור בשמורת טבע באפריקה: האחד אופטימי ללא תקנה, השני פסימי ללא תקנה, והשלישי רציונאליסט. בהגיעם לקרחת היער הציע האופטימי: "בואו נצא קצת מהמכונית, ונעשב סיבוב רגלי". "השתגעת"? שאל הפסימי, "יש כאן חיות טרף, וזה רק שאלה של זמן, עד שנבלה בין שתי לסתות עסוקות של נמרים רעבים".
06/11/2006  |  נרי אבנרי  |   מאמרים
נערות רבות זקוקות לייעוץ גינקולוגי מסיבות רבות ומגוונות אך לצערי רק מיעוטן פונות לייעוץ, בגלל חוסר מודעות ומתוך חשש מעצם הביקור והבדיקה. חשוב לציין שברוב המקרים אין צורך בבדיקה גינקולוגית מלאה.
06/11/2006  |  ד"ר אריה ישעיה  |   מאמרים
לפני כ- 4 שנים פסק בג"צ כי בשם "הצדק החלוקתי", חקלאי שאדמתו מופקעת עקב שינוי יעודה לבנייה אינו זכאי לפיצוי הנובע מערכה של הקרקע ביעודה החדש. בעקבות פסיקה זו, קיבלה מועצת מקרקעי ישראל סידרת החלטות חדשות, הקובעות את שיעור הפיצוי "החקלאי" המגיע עבור קרקע חקלאית. המרכזית בהן לעניין זה הינה החלטה מס' 969.