שבת 04 דצמבר 2021  03:31
פסגת הביניש

התקשורת ממתינה בנשימה עצורה לתוצאות מפגש הפסגה בין פרידמן, שמגר וברק. מעניין על מה הולכים השלושה לדבר. יש לנו כמה ניחושים ולהלן אחד התרחישים...

▪  ▪  ▪
השלושה, שקועים בכורסאות המרופדות, המתינו בדריכות עצורה שאחרון העוזרים ייצא. פרידמן קם, נעל אחריו את הדלת במפתח, ואמר, "זהו זה חברה, אנחנו לבד".

מבטים מהירים חלפו בין השלושה. לפתע שמגר הזדקף בישיבה על הכורסא, הטיח את ידו הקפוצה על השולחן שלוש פעמים וקרא בקול: "דניייייייי, איך, איך, איך... אין עליך! אתה הגדול מכולם!!

ברק, מבלי להשתהות שנייה הזדרז לקום, הקיף במהירות את השולחן, תפס את פרידמן בכתפיו, הביט בפניו כשהוא מניד בראשו בחוסר אמון ימינה ושמאלה וחיבק אותו בעוז כשדמעות זולגות מעיניו. "שמעעעע, אני כבר שנים מחכה שמישהו יכניס לה. איך, איך הצלחת כל כך?!

בשוך ההתלהבות, פרידמן ניגש לכספת והוציא בקבוק קוניאק משובח ועתיק השמור עמו לאירועים מיוחדים. מהצידנית שהוכנה מראש הוא שלף שלוש כוסיות תפוחות, קממבר, רוקפור ועוד שתי גבינות בלתי מזוהות.

במשך שעות ישבו וסיפרו זה לזה על אהבתם הרבה לביניש, תוך כדי נעיצת מחטים ארוכות בבובה הדומה לה להפליא, שברק מצא במקרה בתיקו.

נינוחים ישבו השלושה ולגמו בנחת מהמשקה. ניכר היה ששוררת ביניהם אחווה נדירה שכמותה אפשר למצוא רק בין לוחמים שחירפו נפשם אל מול סכנה משותפת. שמגר, חובב ג'ז ידוע, דאג למוזיקה והשלושה הניעו ראשיהם בקצב, כשברקע מתנגנת השיר "כאשר הקדושים צועדים בסך" בביצוע המדהים של לואי ארמסטרונג ודני קיי מהסרט "חצוצרת הקסם".

בתום הפגישה, כשהם מתנשפים מריקוד הסירטאקי וזרועותיהם עדיין שלובות על כתפי חבריהם, הודו שהיה זה מפגש מרתק, מחכים ובלתי נשכח. "למה שלא נקיים את המפגש הבא על חשין?", הציע אהרון. דני ומאיר הביטו זה בזה... "דווקא יכול להיות מעניין" אמר דני ומאיר שחרר את זרועו והכה בידו הקפוצה שלוש פעמים על השולחן.

בהודעה לעיתונות המשותפת שנכתבה לאחר המפגש נאמר בין השאר: "השלושה דנו בכובד ראש במשבר שנוצר בין בית המשפט למערכת הפוליטית ושני הצדדים נקראים לעשות להרגעת הרוחות."

הכותב הוא מהנדס תעשיה וניהול, לוביסט ויועץ לאסטרטגית הסברה ומאבקים ציבוריים, יו"ר נפגעי מס רכוש (נמ"ר).
תאריך:  07/08/2007   |   עודכן:  07/08/2007
שבתאי עזריאל
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
על-רקע עליית כל הבורסות בעולם ומסכים ירוקים לאורך זמן, נראים בשבוע האחרון ימים בהם המסכים נצבעים באדום והבורסות מקרטעות. תיק ההשקעות ההולך ומתכווץ מול עינינו, ממיר את הירוק החיובי בדאגה ממה שקורה בשווקים הפיננסיים אצלנו ובעולם.
07/08/2007  |  דליה זליקוביץ  |   מאמרים
אנגליה נמנעת מלחייב במס חלק מתושביה בגין הכנסות אשר הופקו ו/או נצמחו במדינות זרות. נתון זה מפתיע לאור העובדה, כי שיטת המס הנהוגה באנגליה, כמו גם ברוב מדינות העולם ואף בישראל, הינה שיטת מס פרסונלית, הממסה רווחיו של כל תושב ללא קשר למקום הפקתם. נתון זה הופך את אנגליה ל"מקלט מס" לאנשי עסקים ממדינות שונות כגון רוסיה, המאמצים את אנגליה כמדינת תושבותם, נתון המעניק להם פטור מהכנסות שהופקו מחוץ לאנגליה.
הסיפור על נינה בת הרב
07/08/2007  |  שוש ויג  |   מאמרים
לאחרונה עלה שוב לכותרות נושא ההשתמטות מצה"ל. אחת לשנה פחות או יותר יש מי שמעלה את הנושא על סדר היום הציבורי לכמה ימים. פוליטיקאים עושים על זה סיבוב הופעות בתקשורת, הצבא כהרגלו מקטר והחיים והמשתמטים חוזרים למסלולם הנוח.
איך שהגלגל מסתובב. אולמרט נלחם בכל כוחו נגד הדרישה הציבורית המשפטית למנות ועדת חקירה ממשלתית - כשהוא חושש במיוחד ממכתבי אזהרה התמשכות הדיונים ומסקנות אישיות. ומה הוא קיבל - ועדת בדיקה אמיצה נטרלית, שלא חוששת מלהוציא מסקנות קשות ומרחיקות לכת, כפי שהוכיחה במסקנות הביניים.
07/08/2007  |  עו"ד אברהם פכטר  |   מאמרים