יום שני 29 נובמבר 2021  10:33
אדוני אנסי קצב

▪  ▪  ▪
במדינת ישראל הפכה לה, אדוני אנסי, חזקת החפות לחזקת הכפות.

במדינת ישראל, חוקר משטרה רושם מזכר על עדותך "החשוד הודה", משאמרת רק "תודה" [על המים שהוגשו לך על ידו].

במדינת ישראל נשחקה לה ברבות הימים... זכות השתיקה. זכות השתיקה הפכה חרב מתהפכת, נגד החשוד, על-פי הפסיקה והחוק. זה ההיגיון אדוני אנסי. כאשר קיימת בישראל משטרה אימפוטנטית [לא אתה חלילה - אתה אינך אימפוטנט...], אז מחוקקים חוקי פטפטת.

במדינת ישראל, חף מפשע הוא זה החייב להוכיח ש"אין לו אחות". נתהפכו להן ה... יוצרות [לא היצרים... - אלו עובדים אצלך ב"ה... ].

במדינת ישראל, כשאתה אומר לחברה שלך או לעובדת שלך "הציצי" רואים בזה "הטרדה מינית". בסה"כ ביקשת שתציץ החוצה... ותשקיף על ה... נוף. - חלילה לא פרשנות כמו - "הציצי פנימה"...

במדינת ישראל [כפי שאתה למד על בשרך], משטרת ישראל מדליפה הכל החוצה - מייד - עוד לפני שאתה מוציא הגה מפיך. במדינת ישראל זו, כשפרקליטיך מלינים אצל מזוז על ובגין אותן ההדלפות, מזוז [החפוז] מבכר את גיבוי המשטרה. למה? - כתבתי על זה כבר זה לא מזמן.

במדינת ישראל, ח"כ רוחמה אברהם, דווקא היא, היא ולא אחרת, זו שפרשת אגרקסקו מתהפכת סביב לצווארה היא, פונה אליך בדרישה שתתפטר. מצחיק. דווקא רוחמה. רוחמה הרחמנייה.

במדינת ישראל, פקידי הממשל, חודרים לקרבי המחשבים פנימה ומוכרים לחוקרים פרטיים מידעים אישיים וחסויים אודות אזרחים - משלמי שכר עבודתם תמורת כספים ושוחד.

הכל פרוץ. הכל הפקר. שוחד ועוד שוחד. מדינת " פל קל".

במדינת ישראל, ראש הממשלה, מר אהוד אולמרט, זה אשר טובע בבוץ חשדות עד צוואר - פרשה אחר פרשה - זוכה לסיוע חבריו העיתונאים שהחליפו צבע חברבורותיהם. אין הם, כך לפתע, עטים נובעים, לשרבט עליו. שאל למה? - כי כל העטים נאספו ו... נמצאים אצלו...

ידעת זאת, שנים, במהלך שנות כהונתך, אדוני אנסי של המדינה, ועוד קודם לכן, ישבת בחיבוק ידיים ולא עשית כלום כדי לשפר את הרוע. אז על מה אתה מלין כעת אדוני אנסי?. הפעם זה הגיע אליך? בגלל זה?

רק במדינת ישראל אומרים כך: "קצב קצב את עונשו של הרוצח".

ואללה - כבוד אנסי קצב - מי היה מאמין? צירוף מקרים? לא! -

דור הנפילים שלנו!!!.

מגיע לכם עם יקר שלי. שבו בבית במקום לצאת לכיכרות.

תאריך:  09/09/2006   |   עודכן:  09/09/2006
עו"ד פנחס (פיני) פישלר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
שלום אהוד,
09/09/2006  |  אריה אבנרי  |   מאמרים
יו"ר איחוד לאומי-מפד"ל, ח"כ זבולון אורלב, הוא דמות ותיקה בפוליטיקה הישראלית. לאחר שכיהן כמנכ"ל של שני משרדי הממשלה, הדתות והחינוך, פנה לעשייה פרלמנטארית וכיהן כשר רווחה וכיו"ר ועדת החינוך. בעקבות מלחמת לבנון השנייה, והצגת תקציב המדינה לשנת 2007 על-ידי שר האוצר, הוא תוקף בחריפות את הדרג המדיני, כמו גם את הדרג הצבאי הבכיר ביותר, ומעריך כי הממשלה חיה על זמן שאול כאשר שעון החול מתקצר מאוד ככל שהימים חולפים.
08/09/2006  |  רונן ליבוביץ  |   מאמרים
מלחמת לבנון השנייה לא היתה רק מלחמה שהתנהלה בין ישראל לחיזבאללה. ברשת האינטרנט ובעיתונות הכתובה והאלקטרונית נתקיים לו מאבק בין נארטיבים: הנארטיב של השמאל המתון/ציוני בואך מרכז, והנארטיב של השמאל הראדיקלי ציוני.
08/09/2006  |  ענבל בר-און  |   מאמרים
"עוקבים אחרי, מאיימים עלי ומנסים לפגוע בי ובמשפחתי כדי לסכל רפורמות במשק". בהצהרה מדהימה זו יצא שר האוצר אברהם הירשזון ב"פורום קיסריה" שהתקיים ב-21.6.06. בכל מדינה מתוקנת שבה הייתה מושמעת הצהרה מפתיעה שכזו, הייתה בוודאי נפתחת חקירה של רשויות החוק כדי לגלות מי העז לאיים על שר האוצר המכובד. ישראל, לכאורה, היא מדינה מתוקנת ועל כן פנה הירשזון ליועץ המשפטי לממשלה ושאל אותו מה עליו לעשות בעקבות האיומים האנונימיים האלה. היועץ, משפטן יבש ותכליתי, הסביר להירשזון כי על-מנת שניתן יהיה לפתוח בחקירה פלילית יש צורך שהשר יגיש תלונה בכתב.
08/09/2006  |  עמי דור-און  |   מאמרים
נקודת המוצא שלי היא, שאתה אחד ממשרתי הציבור, ואני אחד ממקבלי השירות. מכאן פנייתי. קראנו בעיתון, שעסקת הטיעון עם הנהג הדורס עו"ד דורי קלגסבלד, הונחה על שולחנך. גם אם לא - בסוף המילה האחרונה צריכה להיות שלך.
08/09/2006  |  נרי אבנרי  |   מאמרים