יום שני 29 נובמבר 2021  10:35
משטרת לואי דה-פינס
משה קראדי

על שרלטנות המשטרה וחובבנותה כי רבה. על המפכ"ל, מפקד מחוז ת"א, ונציב שירות בתי הסוהר לקום וללכת הביתה מהר - ללא קשר לתוצאות ועדת החקירה. חזקת החפות שהפכה לחזקת הכפות - נעלמה גם אצל מי שאמור היה להיות כפות

▪  ▪  ▪
בפרשת האנס הסדרתי בני סלע, עניין לנו בגדול מחדלי משטרת ישראל החובבנית והשרלטנית בשנים האחרונות. מחדל "מהסרטים". משטרה שנתגלתה בטיפשותה כי רבה, בחובבנות אין קץ, בשרלטנות של ממש.

כבסיפורי "משטרת לואי דה-פינס" מוציא זה המוציא זימון פיקטיבי לאנס לבוא, להתכבד ולהופיע לדיון בבית הדין לעבודה ביום שישי [אין דיונים בבית הדין לעבודה בימי שישי] - או אז בורח לו האנס בני סלע מתחת לאפה (הסתום) של המשטרה השרלטנית שלנו. איש מבין אנשי המשטרה ו/או שירות בתי הסוהר לא טרח [בעצלותם כי רבה] לבדוק ולברר במזכירות בית המשפט, מבעוד מועד, אם בכלל זומן בני סלע, על-ידי מי הוזמן, לאיזה דיון הוזמן, בפני מי הוזמן. אפילו את שם השופט/ השופטת לא תמצאו בזימון הפיקטיבי שהוצא. בושה. חרפה. כלימה.

מעתה אמור: לא בני סלע הוא זה שהפשיל את מכנסיו (ברחוב דוד המלך 34 בתל אביב) אלא משטרת ישראל היא זו שנותרה מאתמול בשעות הבוקר, ללא מכנסיים - גם ללא תחתונים. המשטרה שלנו - החובבנית והשרלטנית - ממש - נתגלתה לנו במלוא מערומיה - בקלונה ממש.

זו הרמה הירודה של משטרת ישראל החובבנית והשרלטנית - בת זמננו.

רק אם היה מוצא זימון לבית הדין לעבודה ביום כיפור - רק אז מישהו במשטרה החובבנית שלנו היה מתעורר ושואל שאלות. עד כדי כך, הטמטום והחובבנות שורים בכפיפה אחת שמה.

זהו סימפטום לרקב הפושה במשטרת ישראל ובשירות בתי הסוהר - יחד ולחוד - למן המסד ועד לטפחות - למן המפכ"ל ונציב שירות בתי הסוהר - ועד למינוי האחרון שיצא תחת ידיו של זה או האחר.

זו הרמה הירודה (לשון המעטה ומזעור) למקצועיותם/אי מקצועיותם של מפכ"ל המשטרה ושל נציב שירות בתי הסוהר (יחד ולחוד) על פקודיהם בכל הדרגים ובכל הרמות.

זו משטרה שממהרת לבצע האזנות סתר בניגוד לחוק, זו המשטרה שעוברת יום יום על חוקי התעבורה, סביב משכן בית המשפט והפרקליטות, זו המשטרה המדליפה תדיר לעיתונאים - בניגוד חמור לחוק.

זו המשטרה המשבשת מהלכי משפט, כמעט בכל תיק ותיק, זו המנסה תדיר לשכנע מתלוננות להתלונן, באמצעים פסולים ונפסדים - הכל על-מנת לתפור תיקים לחפים מכל פשע.

זו משטרה ששולחת את המתלוננת בפרשת חיים רמון לחו"ל וממהרת לשגר לשם את נציגיה, לחקור אותה, על חשבון משלמי המיסים.

זו משטרה אשר לפתחה עשרות תיקי רצח בלתי מפוענחים - שנים ארוכות. משטרה שלא מצליחה, בכוחות הראש והשכל לפענח ולפצח חקירות. אלאמלא "שטינקרים"/מלשינים, המשטרה שלנו לא היתה מגיעה לכלום. אלמלא הסדרי טיעון/עסקות טיעון ועדי מדינה המשטרה שלנו לא היתה מגלה ולא כלום.


זו משטרה שקציניה משגרים למפכ"ל אס. אם. אסים בהודעות לטלפון הנייד שלו שיעשה לקידומם. הכל שם - קשרים ופרוטקציה. הכל - חברים של חברים. שמור לי ואשמור לך. יד רוחצת יד.

זו משטרת נצ"מ זיגדון החשוד בימים אלו ממש בקידום קציני משטרה בכירים, רק מתוך שיקולים פוליטיים וקרבה של ממש לפוליטיקאים.

זו משטרה רדודה, חובבנית, שטחית, שרלטנית, שמקום בו אין לאזוק עצורים כי אוזקת אותם ומקום בו יש לאזוק אסיר היא לא אוזקת אותו, ודאי לא ברגליים, ספק בידיים.

זו משטרה מקום בו אין לחקור חשוד תחת אזהרה היא עושה את ההיפך. מקום בו יש לשחרר חשוד היא עוצרת. משטרה המחליפה תדיר בין עד לבין חשוד. מחליפה בין נחקר לבין עד. זו משטרה המכתימה מליוני אזרחים ב"מרשם הפלילי" שהיא מנהלת, מתוך חובבנות של ממש.

זו משטרה שאינה מעמידה זכות היוועצות עם עורכי דין. משטרה אשר מסווגת תיקי "חוסר אשמה" בסיווג שגוי ומכוון כמו "חוסר עניין לציבור" או "חוסר ראיות", רק כדי להאדיר את שמה ולהעצים, באופן מלאכותי, את סטטיסטיקת ה"פיענוחים"/"ההצלחות". זו משטרה חובבנית שאין לה מודיעין, לבד ממודיעין 144. זו משטרה שבמשך 6 שנים מנהלת חקירה כנגד ליברמן - ולא יודעת מה מימינה ומה משמאלה.

זו משטרה שניצביה דואגים לפרוש בחופשת הפרישה שלהם עם רכב צמוד 4X4 על חשבון משלמי המיסים. זו משטרה שבינה לבין דוגמא אישית אין כל זיקה. משטרה אלימה התוקפת אזרחים, תדיר. מתעללת בהם. מתעמרת בהם. זו משטרה עם שוטרים מתוסכלים המוציאים זעמם תדיר על אזרחים חפים מפשע. זו משטרה חובבנית אשר בה חזקת החפות הופכת לחזקת הכפות. זו משטרה, שבכיר מבכיריה, הלך לו שנים רבות, עם כנפי צניחה, אף על-פי שמעולם לא צנח.

זו המשטרה שבה נהג רנ"צ אהרונשיקי, כבתוך שלו. קראו נא, כעת ממש, באתר כאן, כתבה רחבה על העניין.

על המפכ"ל, קראדי, מפקד מחוז ת"א, ניצב צור ונציב שירות בתי הסוהר - מר רב גונדר גנות - לעוף הביתה כטיל בליסטי - כבר מחר בבוקר.

זו המשטרה המושחתת המגיעה למנהיגים המנהלים מדינה כמו חנות מכולת שכונתית. אבל - למה זה מגיע לנו - עם אומלל ומוכה גורל שלי?

תאריך:  26/11/2006   |   עודכן:  05/12/2006
עו"ד פנחס (פיני) פישלר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
באחד מנאומיו האחרונים אמר יצחק רבין ז"ל כי אחת הרעות החולות של החברה הישראלית היא "יהיה בסדר" ו"הסמוך".
26/11/2006  |  שי ברק  |   מאמרים
יש לקוות שראש הממשלה, אהוד אולמרט, עושה כל שלאל ידו כדי שהעניינים במשרד המשפטים לא יתגלגלו לכדי מערבולת של ממש.
26/11/2006  |  עו"ד יוסי דר  |   מאמרים
בשנת 1995 שימש העיתונאי אמנון דנקנר פאנליסט בתוכנית "פופוליטיקה". בדיון שעסק בהפגנות הימין שלפני רצח רבין ז"ל, קרא דנקנר לעבר איתמר בן גביר, פעיל הימין הקיצוני שהתארח בתוכנית, "סתום את הפה נאצי מלוכלך" והוסיף "מותר להתגונן מול איתמר הקטן הנאצי הזה".
26/11/2006  |  ד"ר בנימין שמואלי  |   מאמרים
הרשות הפלשתינית, שאינה אלא התאגדות של ארגוני טרור, מנהלת מסע תעמולה רצוף נגד "המדיניות הישראלית המכוונת לפגיעה באזרחים פלשתינים חסרי ישע". טענות אלה מוצאות להן אוזניים קשובות אצל ארגוני זכויות אדם ישראליים, פלשתיניים ובינלאומיים ואף בקרב ההנהגה הערבית בישראל, החוזרת ומאשימה את ממשלת ישראל ב"פשעי מלחמה" בגין "הרג במזיד" של אוכלוסיה אזרחית.
26/11/2006  |  יהונתן דחוח-הלוי  |   מאמרים
תקציר
26/11/2006  |  פרופ' ארנון נגלר  |   מאמרים