שבת 04 דצמבר 2021  02:59
"אנסו" כתב אישום

כן מר מזוז - יש עכברים גדולים. יש גם חורים גדולים. יש גם מחדלים גדולים. יש גם יוהרה. יוהרה של "פיל" ויש ניפוח גדול של טיוטת כתב אישום שאינה שווה את הנייר עליו נכתב

▪  ▪  ▪
ככה זה כש"אונסים" כתב אישום בין בכוח בין שלא במוח, ומשרבטים בהינף קולמוס ואגודל, עבירות "אונס" נגד נשיא המדינה.

ממהרים שם - במשטרה ובפרקליטות [יחד ולחוד], לא רק לנפח את כתב האישום אלא גם לרוץ לחבר'ה ולעיתונים, להתרברב, להשחיר ולהכפיש חשוד. שם לא למדו כי "אל יתהלל חוגר כמפתח". ממהרים לרתום סוסים לעגלות. במדינת ישראל, שנות האלפיים, כשמשטרת ישראל הכושלת מצוייה בעומק השפל על התדמית השלילית, מוצאים אנו עצמנו קוראים תקופה ארוכה אודות חשדות כבדים נגד נשיא מדינה וכתבות מרוחות על דפי העיתונים.

בערבו של יום, ההר מוליד עכבר. עכברוש לא רק עכבר. וכן מר מזוז - יש עכברים גדולים. יש גם חורים גדולים. יש גם מחדלים גדולים. יש גם יוהרה. יוהרה של "פיל" ויש ניפוח גדול של טיוטת כתב אישום שאינה שווה את הנייר עליו נכתב.

בערבו של יום מתגלית המשטרה בתחלואיה ובחוסר מקצועיותה. הדלפותיה, התגלו ככלי ריק. הפרקליטות, מקום שתבדוק את המשטרה, אצה דרכה בשרבוטי כתב אישום.

בערבו של יום, חיים רמון משלם על נשיקה מחיר כבד עשרות מונים מנשיא המדינה. זהו ה"צדק" הקיים כאן. אמרתי כבר שכאן, בישראל, "צדק הוא רק שם של כוכב". הנה לכם - ההוכחה והראיה.

מזוז כשל. הפרקליטות כשלה. המשטרה כשלה. הנשיא כשל. מסכן ואומלל העם שלנו שאלו הם מנהיגיו. מסכנה א' האומללה. מסכנים כולנו.

העיקר - שהנשיא ישלם כופר על הגביעים שחילק כמתנות. המנצחים הגדולים הם עוה"ד אביגדור פלדמן וציון אמיר. גביע - מזוז בטח לא יקבל. גם המשטרה וגם הפרקליטות לא יקבלו גביע.

אני משוכנע כי בית המשפט לא יקבל את הסדר הטיעון הלז. יש שופטים בירושלים. אני מאמין כי לא יהיה שופט בישראל ש"יקנה" ויאשר הסדר זה.

ומזוז - כבר ממהר לחלק מחמאות ושבחים לתנ"צ יואב סגלוביץ. לשאלות עיתונאים - מזוז מסרב להשיב. אוי לבושה. אוי לכלימה.

תאריך:  28/06/2007   |   עודכן:  28/06/2007
עו"ד פנחס (פיני) פישלר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן

מושגים
 זכות השמיעה 
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
לאחרונה אנו שומעים הערכות מלומדות מפי פרשנינו הרדודים, אנשי מודיעין ושב"כ, עלובים לא פחות ופוליטיקאים, מהאפס המוחלט. ההערכות מדברות על שתי מדינות פלשתיניות, האחת ביהודה ושומרון, פתחית ובעזה חמאסית.
28/06/2007  |  אורי נטע  |   מאמרים
קצת רקע
28/06/2007  |  גרשון אקשטיין  |   מאמרים
חמישים ושישה מנדטים היו לסוכני אוסלו בקדנציה שבה זכו שני תמימים ונוכל רוצח ב... פרס נובל לשלום. ביולי 2000 התבררה התרמית, והבוחר הישראלי, השליך את העבודה ומרצ מגובה חמישים ושישה אלף רגל - בלי מצנח. השמאל בצניחה חופשית: מ-56 מנדטים, ל-בקושי 25 בבחירות ב-2003.
28/06/2007  |  נרי אבנרי  |   מאמרים
Nfc מהיום: "בטיוטא נכללו סעיפי אישום חמורים ביותר, לרבות שני מעשי אונס (בשתי נשים), בעילה אסורה בהסכמה, קבלת דבר במרמה (גביעי כסף מבית הנשיא) ועוד. מכתב האישום נמחקו כל העבירות שיוחסו לנשיא ביחס ל-א' (מבית הנשיא) שבשל תלונתה פרצה כל פרשת קצב; וכן נמחקו כל המעשים, לרבות אונס, שיוחסו לנשיא לגבי א' בעת שכיהן כשר התיירות."
28/06/2007  |  איתן גנור  |   מאמרים
לפתע פתאום נתקפו ממשלת ישראל וכל מוסדותיה של המדינה היהודית באהבה עזה לפתח ולעומד בראשו, אבו מאזן. האיש שעד אתמול נחשב לחלש, לא רלוונטי, אפרוח מרוט נוצות, מפסידן כרוני, הפך פתאום לאהוב הממסד. כולם רוצים להשפיע עליו כסף, נשק, חטיבות לוחמים, שריוניות, והמון המון אהבה. ראש ממשלת ישראל מתרפס לרגליו, מצרים וירדן פורשות לפניו את השטיח האדום, והסטייט דיפרטמנט ממש נופל מרוב ריצה לחזק את אבו-מאזן.
28/06/2007  |  ד"ר יובל ברנדשטטר  |   מאמרים
רשימות נוספות   /   פרשת קצב  /  מי ומי  
דליה איציק - הנשיאה בפועל  /  מתי טוכפלד
"מעמדו של קצב הביא ליחס סלחני כלפיו"  /  רונן ליבוביץ
היועמ"ש מזוז: "הנשיא קצב - מעתה עבריין מין עם קלון"  /  ניר יהב
"היום הכנסת תשפיל עצמה"  /  רונן ליבוביץ
פארסה מגוחכת  /   עו"ד משה מכנס
כתב אישום נגד התקשורת  /  עו"ד נבון קצב