שבת 04 דצמבר 2021  04:03
משטרה קשישה
איתן. למה לא זעק?

אתמול [09.12.2007] נחשפה המשטרה הקשישה שלנו במלוא ערוותה: 685 תיקי אלימות נגד קשישים גנזה משטרת ישראל בעילת "חוסר עניין לציבור"!

▪  ▪  ▪
אתמול, בישיבת הממשלה, מתבררת האמת המרה והכואבת. משטרת ישראל, נחשפת במלוא ערוותה. בשיא קלונה. בבושתה - במערומיה ממש.

המפכ"ל הכושל של משטרת ישראל, רנ"צ דודי כהן, מינוי ברירת המחדל, מודה בפה מלא, בישיבת הממשלה [!] כי במהלך שנת 2007 גנזה משטרת ישראל 685 תיקי תלונה שעניינם תקיפת קשישים ואלימות נגד קשישים בעילת "חוסר עניין לציבור".

אתם הבנתם את זה? קשישי ישראל, אלו שנתנו את חלבם ודמם לתקומת מדינת ישראל, אינם מעניינים את הציבור - בעיני ובראיית משטרת ישראל הקשישה והחולה שלנו. שומו שמיים!

את הפרק "והדרת פני זקן" לא למדו בבית הספר לשוטרים במדינת ישראל גם לא במכללה בנעורים. אולי לימדו, אך השוטרים והקצינים יצאו החוצה, כי שיעור זה נראה בעיניהם "מיותר" ו"משעמם".

זהו הסימפטום לרקב המוחלט השורר במשטרת ישראל, פנימה, להיעדר מנהיגות, להיעדר תובנה באשר למהות תפקידה של המשטרה, לקריסת מערכת אכיפת החוק. כולה, לכאוס הקולוסאלי השורר שם.

ההורים שלנו - אלו שגידלו אותנו - ייבשו ביצות במגפיים, סללו כבישים, חינכו בתי ספר, יצרו ועשו, אינם מעניינים את ה"ציבור".

כל זה, כאשר בשלטון קיימת מפלגה, שכל תפקידה ומהותה - הגנה על הקשישים. היכן השר רפי איתן? מדוע לא זעק אתמול להדיח את המפכ"ל?

נזכיר: מתחילת השנה עד היום חל גידול באלימות נגד קשישים בשיעור של 33% בהשוואה לשנה שעברה. משטרת ישראל הקשישה והעצלה, משלא השכילה להתמודד עם הפשיעה הגוברת, אצה רצה ולגנוז את התיקים - 685 במספר - בעילת "חוסר עניין לציבור".

לחוצפת המשטרה אין גבול. בישיבת הממשלה, אתמול, מדווחת המשטרה סטטיסטיקה כוזבת. אליבא דהמשטרה, שיעור הפשיעה בירידה. זהו שקר גס. האמת היא, שרבים בציבור איבדו מזמן את האמון במשטרה הקשישה, ולכן אינם ממהרים להתלונן. מה בין זה ל"ירידה בפשיעה" - רק למפכ"ל רנ"צ דודי כהן הכושל - פתרונים.

עצה לי אליכם: במדינה שלנו השתדלו נא לא להיות : לא חולים, לא עניים, לא קשישים וגם לא ... תלמידים... כי גם בבית הספר שובתים.

מסכן העם שאלו הם שוטריו. ולקשישים אני קורא - השמיעו קולכם - ומהר.

לך הביתה דודי כהן - נראה אותך מזקין בבית - שמותקף ... על-ידי פורץ.

תאריך:  10/12/2007   |   עודכן:  10/12/2007
עו"ד פנחס (פיני) פישלר
מועדון VIP להצטרפות הקלק כאן
ברחבי הרשת / פרסומת
רשימות קודמות
במהלך שביתת המורים עולים על סדר היום הציבורי נושאים רבים, העיקריים בהם נוגעים למעמד המורה, תנאי עבודתו ושכרו. אחד הנושאים, אף שהועלה, לא הובלט, למרות הסכנה החמורה הטמונה בו. מדובר בחורים העמוקים בהתפלגות גיל המורים בחינוך העל יסודי. מי שעוקב אחרי הדברים שאני כותבת, מבין שזה אחד הנושאים שאני מנסה להעלות ב"חזיתות" השונות של מאבקי.
10/12/2007  |  שושי פולטין  |   מאמרים
אחרי שתפסו כותרות למספר ימים, הנאצים בישראל פחות או יותר חזרו אל הנשייה. מסעות לילה בסגנון "התפוז המכני" הם כנראה השעו בינתיים מהלו"ז; פה ושם מופיעה בשוליים איזו ידיעה על צלבי קרס באיזשהו בית כנסת, אבל זה כבר לא עושה כותרות. אומנם באותה הארץ, שממנה הם יובאו, קורה, שבימים הסמוכים ל-20 באפריל, יום הולדתו של היטלר, בעלי חזות בלתי-קונבנציונלית מתבקשים על-ידי השלטונות לא להסתובב ברחוב, כי יד המשטרה קצרה מלהושיע.
09/12/2007  |  בועז מושקוביץ  |   מאמרים
האם הוסר האיום האטומי הקיומי האירני מעל ישראל, איום אותו חוזר ומשמיע השכם והערב נשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד? תלוי לדבריו של איזה פוליטיקאי מאזינים או לאיזה דברי פרשנות תקשורתיים אנו חושפים את עצמנו. כך או אחרת דבר אחד ברור: נראה כי רוב המטפלים בשאלה עוסקים בה כיום רק ברמת הכותרות שייצר דוח "הערכת המודיעין הלאומית" המשותף לכל 16 סוכנויות הביון האמריקניות, שבראש הפירמידה שלהן מכהן אדמירל ג'ון "מייק" מק'קונל (John Michael McConnell) מנהל סוכנות המודיעין הלאומית של ארה"ב. חלקו הגלוי של הדוח הזה מעריך "במידה סבירה של ביטחון" שאירן אינה מפתחת כעת יכולת צבאית גרעינית, כי חדלה מפיתוח יכולת זו כבר בשנת 2003 ושכיום היא מפתחת רק "יכולת גרעינית אזרחית".
09/12/2007  |  עמי דור-און  |   מאמרים
ברכות חמות לשרת החינוך של מדינת ישראל, פרופ' יולי תמיר, על הצלחתה המסחררת לשבור את המורים, ומאידך, על הצטרפותה למגני הכלכלה הקפיטליסטית "החזירית" מבית היוצר של האוצר. ברכות גם על פעילותה של שרת החינוך למען ההשכלה הגבוהה בישראל אשר דינה נחרץ. חופן מלוא הברכות על הישגי התלמידים שהיא מייצגת כשרת החינוך של מדינת ישראל.
09/12/2007  |  ד"ר צ'לו רוזנברג  |   מאמרים
הרעיון שצץ במוחו של אדווין גוטן, נדבן יהודי מבלגיה, היה בהחלט לא-שיגרתי. גוטן, העושה רבות למען פצועי צה"ל, החליט לשגר, על-חשבונו, קבוצת עיוורים, נכי צה"ל, לעיירות-נופש בשווייץ, ערב חג החנוכה, כדי שיטלו שם חלק בקורס מיוחד ללימוד סקי דווקא.
09/12/2007  |  ראובן לייב  |   מאמרים